۰۹ بهمن ۱۳۹۲

درباره فیدیلیو کلاب۱

۵ دیدگاه اخبار فیدیلیو کلاب

1

نوشته شده توسط
نویسنده ، هنوز اطلاعاتی راجع به خودش منتشر نکرده است.

۵ دیدگاه to “درباره فیدیلیو کلاب۱”

 1. پاسخ دادن پویان says:

  با سلام و تشکر از تمامی زحمات شما دوستان عزیز
  من با این سیستم زیاد موافق نیستم چون با طرح اولی که هنگام باز شدن کلاب مطرح شده بود و این بود که هیچ محدودیت زمانی و نفری وجود ندارد و همین امتیازی بود نسبت به بقیه سایتها و بن های تخفیف، خیلی فاصله پیدا کرده است.
  و بیشترین مزیت این کارتها این بود که دارنده کارت نیازی نبود هنگام پرداخت جلو مهمان هایش از بودن تخفیف روی کارت صحبت کند ولی الان اگر بیشتر از ۱۰ نفر باشند باید جلوی مهمانها با مدیریت برای موافقت پرداخت صحبت کند! که اصلاً جلوه قشنگی ندارد.

  • پاسخ دادن راضیه ابراهیمی says:

   سلام جناب پویان
   ممنون از لطف شما
   همانطور که گفتیم حتما به ۱۰ نفر سرویس داده میشه و این به این معنی نیست که بالای ۱۰ نفر پذیرفته نمیشود ودر ۹۰ % رستورانها معمولا محدودیتی نیست اما بعضی از رستورانها مثل رفتاری تا سقف ۱۰ نفر پذیرش دارد و برای اینکه شما از سرویس دهی رستوران مطمئن شوید زمان رزرو و قبل از رفتن به رستوران می توانید از مدیریت رستوران در مورد مهمانهای بالای ۱۰ نفر سوال فرمایید. در مورد اعضای طلایی و نقره ای چون رزرو آنها را فیدیلیو انجام میدهد سعی میکنیم رضایت مدیر رستوران را جلب نماییم. همانطور که تا الان موردی نبوده که در رزرو بالای ۱۰ نفر اعضای طلایی و نقره ای مشکلی بوده باشد.

 2. پاسخ دادن پویان says:

  به نظر من خیلی بهتر بود اگر قرار است هر تغییری در سیستم پرداخت و به هر دلیلی بوجود بیاد، برای هر سطحی (برنزی،نقره ای، طلایی،…) باز تفاوتی داشته باشد. یعنی در این مورد مثلاً برنزی حداکثر ۱۰ نفر، نقره ای ۱۵ نفر و طلایی نامحدود (چون خودم طلایی هستم (-: )

 3. پاسخ دادن ماکان says:

  این خلاف شعار همیشگی و اولیه کلابه! (به صورت نامحدود تخفیف بگیرید…)

پاسخ دهید.