۰۶ اسفند ۱۳۹۲

سورپرایز ویژه رستوران چیل به مناسبت سالگرد فیدیلیو کلاب

۵ دیدگاه اخبار فیدیلیو کلاب, پروموشن فیدیلیو کلاب

 

7

از امروز تا ۲۶ اسفند ماه کاربران  کلاب فیدیلیو به مناسبت اولین سالگرد فیدیلیو کلاب می توانند در رستوران چیل علاوه بر ۲۰  % تخفیف کارت کلاب ۱۰  % تخفیف بیشتر و به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید ۳ امتیاز نیز دریافت کنند.

پس از پایان این پروموشن  در روز سه شنبه ۲۷ اسفند، یک سکه تمام بهار آزادی و یک نیم سکه بهار آزادی به دو نفر از کاربرانی که بیشترین امتیاز را در این مدت در رستوران چیل کسب کرده اند اهدا می شود.

همچنین سه عدد کارت هدیه۱۰۰ هزار تومانی رستوران چیل به قید قرعه به سه نفر از کاربرانی که در این مدت از کارت خود در رستوران چیل استفاده کرده اند اهدا می شود.

برای مشاهده منو و مشخصات رستوران اینجا را کلیک کنید.

نوشته شده توسط
نویسنده ، هنوز اطلاعاتی راجع به خودش منتشر نکرده است.

۵ دیدگاه to “سورپرایز ویژه رستوران چیل به مناسبت سالگرد فیدیلیو کلاب”

 1. پاسخ دادن یاسمین قریب says:

  سلام
  من امشب به رستوران چیل رفتم. ولی ۲۰ درصد تخفیف در صورت حساب لحاظ شده است. اونجا هم متوجه این موضوع نشدم. برای تخفیف ۱۰ درصد اعمال نشده، الان میتونم کاری کنم؟؟ یعنی قابل اصلاح است؟

  با تشکر

 2. پاسخ دادن مهدی says:

  سلام
  متاسفانه انگار این تخفیفِ اضافه فقط در فضای مجازی صحت دارد!
  من امروز برای ناهار به رستوران چیل رفتم. البته از غذا راضی بودم و برخوردشان هم خیلی مناسب بود اما متاسفانه خبری از ۱۰ درصد تخفیف اضافه نبود.
  صد البته اینکه یکی از اهداف اصلی فیدیلیو این بود که بدون هیچ نگرانی تخفیف ها به صورت اتوماتیک انجام شود اما این مورد امروز برای من اتفاق نیفتاد و این که من به شخصه هیچ گاه نمی توانم بروم جلو پیش خوان رستوران و درخواست تخفیف اضافه بکنم.

پاسخ دهید.