۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

تغییر ضریب امتیازها در سال ۹۳

۷ دیدگاه اخبار فیدیلیو کلاب

اعضای محترم فیدیلیو کلاب

از شنبه  ۹۳/۲/۶ به ازای هر ۲۰۰۰ تومان خرید از سرویس دهندگان کلاب فیدیلیو امتیاز شما مانند سابق محاسبه خواهد گردید.

برای مشاهده امتیازها اینجا را کلیک کنید.

نوشته شده توسط
نویسنده ، هنوز اطلاعاتی راجع به خودش منتشر نکرده است.

۷ دیدگاه to “تغییر ضریب امتیازها در سال ۹۳”

 1. پاسخ دادن مهنام نجفیان says:

  بدترین کار ممکن اگر برای اعضایی که از این به بعد قصد عضویت داشتن بود یه چیزی ولی با این کار فیدلیو داره به اعتماد اعضاش پشت میکنه به نظر من که یک طرفه قراردادیو که ما باهاشون بستیم رو تغییر میده

 2. پاسخ دادن راضیه ابراهیمی says:

  اعضا محترم کلاب چند نکته جهت رفع ابهام عرض می کنم .
  از ابتدا تا الان تمدید سطح نقره ای با ۲۰۰۰ امتیاز و سطح طلایی با ۶۰۰۰ امتیاز بوده وتغییری درآن صورت نگرفته، در مورد تغییر ضریب امتیاز هم همانطور که از ابتدا گفته شد در طول عضویت اعضا ممکن است در تعداد سرویس دهندگان و درصد تخفیف آنها تغییر ایجاد شود و تغییر ضریب هم با توجه به تغییر قیمت منو های رستوران یک اتفاق طبیعی است و به معنی تغییر تعهدات فیدیلیو نیست. علاوه بر امتیازهای اعضا که ارزشی غیر از ارتقاء به سطح نقره ای و طلایی نداشت از امروز به شما امکان خرید آفر ویژه و کارتهای خرید رستوران را می دهد و بزودی پیشنهادهای ارزشمندی برای خرید با امتیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در مورد ۱۰۰ امتیاز خرید اعضا نیز این موضوع بطور کامل توضیح داده شده تقریبا همه می دانند که در صورت خرید کارت عضویت فیدیلیو کلاب از طرف معرف شما، به شما ۱۰۰ امتیاز تعلق می گیرد نه در ازای خرید از رستوران ها دوستان عزیز سایر سوالات خودشون رو دربلاگ فیدیلیو مطرح کنند تا سریعتر جواب داده شود.
  ممنون از شما

 3. پاسخ دادن برهان says:

  به نظر من امتیازها خیلی کاهش پیدا کرده ، به ازای هر ۲۰۰۰ تومان ۳ امتیاز در حالت عادی و برای رستوران های پر امتیاز به ازای هر ۲۰۰۰ ، ۵ یا ۴ امتیاز منصفانه تر بود ، الان این نوع کاهش امتیاز خیلی به چشم میاد

 4. پاسخ دادن رهام مقصودلو says:

  سلام
  منم فکر میکنم تغییر امتیازات برای اعضای قدیمی و بصورت یک طرفه از طرف کلاب کار صحیحی نیست چون اعضا بر اساس اون چیزی که اعلام میشه اقدام به عضویت کردن و این یه جور قرارداده ! چه تضمینی هست اگه باز چند ماه دیگه همه چی تغییر نکنه ؟ مثلا هر ۵۰۰۰ تومان یک امتیاز !

 5. پاسخ دادن پویان says:

  سلام خانم ابراهیمی
  امسال گفتن هیچی گرون نمیشه! اگر هم بشه دیگه ۲ برابر نمیشه که ضریب امتیازها نصف شده! یعنی بعد از ۱۰ سال به ازای هر ۱۰۰۰۰ تومان یک امتیاز باید بگیریم؟!

پاسخ دهید.