۰۴ مرداد ۱۳۹۳

امکان تگ کردن رستوران/کافی‌شاپ در پست‌های فیدیبورد

۴ دیدگاه اخبار فیدیلیو, امکانات جدید, فیدیلیو

سلام،

بخش فیدیبورد همیشه یکی از بخش‌های پرطرفدار سایت فیدیلیو بوده. کاربران زیادی در این بخش نظرات و تجربه خودشون رو در خصوص مسائل مختلف به خصوص رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌هایی که می‌رن با بقیه کاربران به اشتراک می‌گذارن؛ لذا اغلب پست‌های فیدیبورد مربوط به یک رستوران یا کافی‌شاپ هست. به همین خاطر امکان جدید «تگ کردن» یک رستوران یا کافی‌شاپ در یک پست (شبیه چیزی که قبلا در فیسبوک تجربه کردید) رو اضافه کردیم.

2014-07-26_1059

 

همون طور که در تصویر می‌بینید یک بخش در زیر باکس نگارش پست جدید اضافه شده که شما نام رستوران یا کافی‌شاپ مورد نظر خودتون رو تایپ می‌کنید و درست مثل بخش جستجوی وب سات، لیست رستوران‌ها و یا کافی‌شاپ‌هایی که منطبق بر نام تایپ شده شما هست ظاهر می‌شه با کلیک بر روی عنوان مربوطه و ارسال پست اون پست به رستوران و کافی‌شاپ انتخاب شده وصل خواهد شد و در واقع اون رستوران/کافی‌شاپ در پست شما تگ می‌شه.

علاوه بر این در زیر پست‌هایی که تگ دارند اون تگ با رنگ قرمز در سمت راست ظاهر می‌شه و با کلیک بر روی اون شما می‌تونید تمام پست‌های مربوط به تگ انتخاب شده رو مشاهده کنید.

لطفا از این امکان جدید استفاده کنید 🙂

نوشته شده توسط
من مدیر فناوری فیدیلیو و یکی از موسسین دیپودیو هستم.

۴ دیدگاه to “امکان تگ کردن رستوران/کافی‌شاپ در پست‌های فیدیبورد”

  1. پاسخ دادن شهاب says:

    سلام
    زیر سایت شما لوگوی dipudio گذاشته شده ، در سایت http://www.apornak.com در فهرست مشتریان ، لوگوی فیدیلیو گذاشته شده . سایت را خودتون ساختید و توسعه دادید یا آن شرکت ؟

    • پاسخ دادن مهدی تقی‌زاده says:

      Dipudio واحد فناوری فیدیلیو هست که تمامی سرویس‌های فیدیلیو در اون ساخته می‌شه. شرکت فوق صرفا یک نرم‌افزار تلویزیون هوشمند برای فیدیلیو توسعه داده بود که البته ما ظرف ۲ ماه آینده نسخه جدید نرم‌افزار رو که در Dipudio در حال تولید هست منتشر می‌کنیم.

پاسخ دهید.