۱۴ دی ۱۳۹۳

طراحی جدید وب سایت فیدیلیو کلاب

۱ دیدگاه اخبار فیدیلیو کلاب, امکانات جدید, فیدیلیو کلاب

از زمان شروع به کار فیدیلیو کلاب ما همواره تلاش داشتیم تا با شنیدن بازخورد کاربران و مطالعه مشکلات موجود نحوه معرفی سرویس،‌ دسترسی کاربران، امکانات جدید و … رو بهبود بدیم. یکی از مواردی که مدتی بعد از راه‌اندازی سرویس از طریق بازخورد از کاربران متوجه اون شدیم این بود که صفحه اول فیدیلیو کلاب اون طور که باید و شاید سرویس رو خوب معرفی نمی‌کرد و اطلاعات کاملی در اختیار کاربری که هنوز عضو باشگاه ما نشده قرار نمی‌داد. به همین خاطر وب‌سایت و سرویس فعلی از نقطه نظر تجربه‌ی کاربری (User Experience) مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت و بعد از شناسایی مشکلات و نیازها، طراحی اولیه‌ای انجام شد و سپس طراحی گرافیکی صفحه اول بر پایه این طراحی اولیه به طور کامل تغییر پیدا کرد که شما می‌تونید اون رو در http://club.fidilio.com مشاهده کنید.

Fullscreen_1_4_15__15_07

 

در طراحی جدید معرفی سرویس و دسترسی به بخش‌های اصلی مانند عضویت، ورود به حساب کاربری، پرسش‌های متداول و لیست سرویس‌دهندگان بسیار آسان‌تر شده و علاوه بر این بخش‌های مانند اینفوگرافیک محاسبه‌ی مالی، خدمات سطوح طلایی و نقره‌ای، لیست همه‌ی سرویس‌دهنده‌ها، نظر کاربران در خصوص خدمات باشگاه، لیست کاربران با بالاترین امتیاز، اخبار فیدیلیو، آخرین پروموشن‌های ویژه باشگاه و اطلاعات تماس همگی در این صفحه در دسترس هستند.

بازطراحی این صفحه در واقع گام اول از بازطراحی کامل وب سایت هست که در آینده‌ی نزدیک انجام خواهد شد و بخش‌هایی مانند دشبورد مدیریت، صفحه پروفایل و صفحه معرفی سرویس‌دهندگان هم به همین ترتیب بازطراحی و بهینه‌سازی خواهد شد.

مایلم از تیم طراحی فیدیلیو و به خصوص حسین عمرانی برای این طراحی تشکر کنم.

 

 

 

نوشته شده توسط
من مدیر فناوری فیدیلیو و یکی از موسسین دیپودیو هستم.

یک دیدگاه to “طراحی جدید وب سایت فیدیلیو کلاب”

  1. پاسخ دادن فرزین سیف الهی says:

    سلام!
    خیلی خوب شده.
    فقط به نظرم قسمت “بیشتر لذت ببرید کمتر هزینه کنید!” باید کمی با انیمیشن بیاد.
    در هر صورت عالیه. مبارکه.

پاسخ دهید.